Doneer

Elke euro helpt, help ons met een kleine bijdrage!

Eén op de acht kinderen leeft in Nederland onder de armoedegrens. Op landelijk niveau zijn dat 600.000 kinderen die in gezinnen leven waar niet genoeg geld is om van rond te komen. Wij helpen deze kinderen te, wat vaak gebeurt in samenwerking met gemeentes, voedselbanken, scholen, Leger des Heils, etc.

Collectebussen

Wilt u uw steentje bij dragen, maar heeft u het zelf ook niet breed? Vraag een collectebus aan en haal op die manier geld op

Sponsor pakketten

Stichting Kinderarmoede biedt geweldige sponsorpakketten aan waarmee je een waardevolle bijdrage kunt leveren aan het bestrijden van kinderarmoede. Met drie verschillende pakketten, brons, zilver en goud, is er voor iedereen een passende optie. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en ontdek hoe jij het leven van kwetsbare kinderen kunt veranderen!

Seminars voor scholen

Stichting Kinderarmoede organiseert inspirerende seminars op basisscholen om kinderarmoede bespreekbaar te maken en een solide basis te leggen voor een hoopvolle toekomst. Deze seminars gaan vaak hand in hand met de ‘Krentenbollenactie’, waarbij we niet alleen de harten van kinderen voeden, maar ook hun geesten verrijken. Doe mee en laten we samen kinderarmoede aanpakken!

Vrienden/partners van onze stichting

Stichting Kinderarmoede in Nederland is een organisatie die zich inzet voor alle kinderen in Nederland die onder de armoedegrens leven. Nederland behoort tot de groep rijkste landen van Europa. Desondanks leeft één op de acht kinderen hier onder de armoedegrens. Op landelijk niveau zijn dat 600.000 kinderen die in gezinnen leven waar niet genoeg geld is om van rond te komen. Een keiharde realiteit!! Het doel van Stichting Kinderarmoede in Nederland is om deze kinderen te helpen, wat vaak gebeurt in samenwerking met gemeentes, voedselbanken, scholen, Leger des Heils, etc.

Vrijwilliger worden,
of eigen actie opzetten?

Stichting Kinderarmoede in Nederland is een organisatie die zich inzet voor alle kinderen in Nederland die onder de armoedegrens leven. Nederland behoort tot de groep rijkste landen van Europa. Desondanks leeft één op de acht kinderen hier onder de armoedegrens. Op landelijk niveau zijn dat 600.000 kinderen die in gezinnen leven waar niet genoeg geld is om van rond te komen. Een keiharde realiteit!! Het doel van Stichting Kinderarmoede in Nederland is om deze kinderen te helpen, wat vaak gebeurt in samenwerking met gemeentes, voedselbanken, scholen, Leger des Heils, etc.

Doneer vandaag nog om kinderen een onbezorgde jeugd te geven